Prejsť na obsah

Objednajte si znovu Kinder Surprise v našom novom objednávkovom systéme

Dobrý deň,

pripravili sme pre Vás vynovený objednávkový systém na www.harmoniachuti.sk. Teraz rýchlejší a jednoduchší. Po letnej pauze máme opäť naskladnené čokoládové vajíčka Kinder Surprise. Objednajte si ich a ďalšie sladkosti v našom novom systéme.

KINDER SURPRISE JE SPÄŤ!

Čokoládové vajíčka Kinder Surprise sú pre Vás znovu dostupné skladom a teraz aj s novou sériou hračiek zo série Natoons a Disney Princess. Objavte vzácne zvieratká Natoons z Austrálie už v druhej sérii alebo obľúbené princezné z rozprávok Disney. Aktuálne sú pre Vás dostupné balenie 36ks. Balenie Kinder vajíčok 72ks bude dostupné spolu s Ferrero pralinkami 5.9.2022

MÁME NOVÝ WEB A VYLEPŠENÝ OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM

Náš web www.harmonaichut.sk sme vylepšili a teraz je rýchlejší a jednoduchšie si v ňom objednáte zásoby do Vašich obchodov. Do objednávkového systému sa dostanete jednoducho cez OBJEDNÁVKA.

Prihláste sa do svojho existujúceho účtu pomocou PRIHLÁSIŤ a nakupujte z jednotlivých kategórii nápojov, sladkostí či cukríkov. Produkty môžete jednoducho zoraďovať a vyhľadávať podla názvu, kategórie produktu či EAN kódu.

Ak ešte stále nemáte u nás účet stačí sa jednoducho REGISTROVAŤ. Do 24 hodín Vám účet schválime a sprístupníme ceny a môžete jednoducho objednávať to, čo práve potrebujete. Napríklad aj Kinder Surprise, ktoré po letnej pauze určite v regáloch radi privítate.