Prejsť na obsah
1997

Zakladáme rodinnú spoločnosť AKORD, spol. s r.o. za ktorou stoja Miloš Klačko a Eva Klačková. Firma vzniká primárne za účelom distribúcie výrobkov značky Ferrero. V ten istý rok však kvôli vytvoreniu úspešnej siete odberateľov rozširujeme svoju distribúciu ďalších značkových cukroviniek

1998

Rastieme a zakladáme sieť vlastných obchodných zástupcov.

2001

Sťahujeme sa do prvých vlastných skladových priestorov v Banskej Bystrici so skladovou plochou 61 m2 . Na začiatok dobré, ale odvtedy už len rastieme.

2002

Rozširujeme svoju pôsobnosť a otvárame druhú pobočku s distribučným skladom na západnom Slovensku, v Trnave, s rozlohou takmer 1000m2.

2005

Zvyšujeme pokrytie distribúcie aj na východnom Slovensku a otvárame ďalšiu pobočku s distribučným skladom, v Prešove, s rozlohou 800m2

2012

Nás sortiment sa rozrastá o nápoje značiek Red Bull, Hell, Capri Sun, Rauch, Isotonic a veľký výber ľadových káv rôznych značiek.

2013

Nadväzujeme významnú spoluprácu so sieťami čerpacích staníc OMV a SHELL pôsobiacimi na Slovensku a stávame sa ich distribučným partnerom.Neskôr nadväzujeme spoluprácu aj s čerpacími stanicami GAS, Tanker, BENZINOL, VOMS a mnoho ďalších nezávyslých ČS.

2017

Meníme štruktúru firmy a postupujeme našu obchodnú činnosť na novovzniknutý subjekt AKORD distribučná s.r.o. Vedenie, zamestnanci firmy a taktiež všetky záväzky, pohľadávky a obchodné vzťahy zostávajú bez zmeny. Naďalej rozširujeme sortiment a vylepšujeme naše služby.

2017

Pobočka v Prešove sa presťahovala do nových skladových a administratívnych priestorov vo vlastnom areáli.

2018

Rozširujeme naše distribučné portfólio cukroviniek o známe americké cukrovinky značiek Reese´s,Hershey, Flipz, Snyder´s, a dodávame ich po celom Slovensku.

2018

Spúšťame veľkoobchodný e-shop on-line objednávkový systém pre registrovaných zákazníkov. Ponúkame tak rýchlejšiu a jednoduchšiu možnosť objednávania tovaru u nás a to stále s dopravou zdarma.
Máme 22 zamestnancov a tovar k vám vozíme na 15 dodávkach.

2020

Otvárame nové možnosti trhu a prispôsobujeme sa aktuálnej situácii. Chceme byť bližšie ľudom, a preto sme odštartovali spoluprácu s MALL.SK a nový e-shop pre koncových zákazníkov. Na mnambox.sk prinášame kvalitné dobroty bližšie ľudom. mňamBOX sú balíčky dobrôt nakombinované z tých najobľúbenejších a najtrendovejších chuťoviek.

O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti AKORD distribučná s.r.o. – Vášho spoľahlivého partnera v oblasti distribúcie rýchloobrátkového tovaru, s osobitným zameraním na sladkosti, žuvačky, nápoje a slané snacky! Naša firma sa pýši prítomnosťou v slovenskom obchodnom prostredí už od roku 1997 a za tú dobu sme si vybudovali pevné postavenie v distribučnom sektore.

Prázdny riadok

 

Naša dlhoročná pôsobnosť na trhu nám umožňuje pohotovo reagovať na potreby a požiadavky našich zákazníkov.

Prázdny riadok

 

Nie sme iba veľkoobchod cukroviniek, ale aj priamy dodávateľ a distribútor cukroviniek pre nezávislé maloobchodné prevádzky, potraviny a čerpacie stanice. Venujeme sa predaju produktov renomovaných značiek zo Slovenska, Českej republiky, Talianska, Belgicka, Veľkej Británie, USA a ďalších.

Prázdny riadok

 

Rodinná tradícia s celonárodným dosahom

AKORD distribučná s.r.o. je rodinná firma s koreňmi v Banskej Bystrici. Naša prítomnosť sa však rozšírila na celé územie Slovenska s tromi pobočkami v Banskej Bystrici, Trnave a Prešove. Disponujeme plochou takmer 3000 m2 skladového priestoru, kde skladujeme viac ako 1000 druhov položiek, pripravených k okamžitému odberu. Vďaka našim obchodným zástupcom a efektívnym distribučným kanálom sme schopní pokrývať potreby klientov po celom Slovensku.

Prázdny riadok

 

Široká škála kvalitných výrobkov

S našou širokou ponukou Vám prinášame kvalitné produkty za konkurencieschopné ceny. Sme hrdí na rýchly dovoz tovaru priamo k Vám. Naša úspešná spolupráca s poprednými slovenskými a svetovými výrobcami a distribútormi cukroviniek nám umožňuje ponúkať komplexný sortiment vzhľadom na sezónnosť predaja. Distribuujeme značky ako Ferrero, Mars, Storck, Haribo, Nestlé, Sedita, Perfetti Van Melle, Lindt, Red Bull, Tekmar a mnoho ďalších. Všetky produkty si môžete u nás objednať aj online.

Prázdny riadok

 

Spojte sa s nami

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@harmoniachuti.sk alebo pre jednoduchší prístup k produktom sa zaregistrujte v našom e-shope. V prípade väčších odberov Vám radi pripravíme ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

Prázdny riadok