Prejsť na obsah
1997

Zakladáme rodinnú spoločnosť AKORD, spol. s r.o. za ktorou stoja Miloš Klačko a Eva Klačková. Firma vzniká primárne za účelom distribúcie výrobkov značky Ferrero. V ten istý rok však kvôli vytvoreniu úspešnej siete odberateľov rozširujeme svoju distribúciu ďalších značkových cukroviniek

1998

Rastieme a zakladáme sieť vlastných obchodných zástupcov.

2001

Sťahujeme sa do prvých vlastných skladových priestorov v Banskej Bystrici so skladovou plochou 61 m2 . Na začiatok dobré, ale odvtedy už len rastieme.

2002

Rozširujeme svoju pôsobnosť a otvárame druhú pobočku s distribučným skladom na západnom Slovensku, v Trnave, s rozlohou takmer 1000m2.

2005

Zvyšujeme pokrytie distribúcie aj na východnom Slovensku a otvárame ďalšiu pobočku s distribučným skladom, v Prešove, s rozlohou 800m2

2012

Nás sortiment sa rozrastá o nápoje značiek Red Bull, Hell, Capri Sun, Rauch, Isotonic a veľký výber ľadových káv rôznych značiek.

2013

Nadväzujeme významnú spoluprácu so sieťami čerpacích staníc OMV a SHELL pôsobiacimi na Slovensku a stávame sa ich distribučným partnerom.Neskôr nadväzujeme spoluprácu aj s čerpacími stanicami GAS, Tanker, BENZINOL, VOMS a mnoho ďalších nezávyslých ČS.

2017

Meníme štruktúru firmy a postupujeme našu obchodnú činnosť na novovzniknutý subjekt AKORD distribučná s.r.o. Vedenie, zamestnanci firmy a taktiež všetky záväzky, pohľadávky a obchodné vzťahy zostávajú bez zmeny. Naďalej rozširujeme sortiment a vylepšujeme naše služby.

2017

Pobočka v Prešove sa presťahovala do nových skladových a administratívnych priestorov vo vlastnom areáli.

2018

Rozširujeme naše distribučné portfólio cukroviniek o známe americké cukrovinky značiek Reese´s,Hershey, Flipz, Snyder´s, a dodávame ich po celom Slovensku.

2018

Spúšťame veľkoobchodný e-shop on-line objednávkový systém pre registrovaných zákazníkov. Ponúkame tak rýchlejšiu a jednoduchšiu možnosť objednávania tovaru u nás a to stále s dopravou zdarma.
Máme 22 zamestnancov a tovar k vám vozíme na 15 dodávkach.

2020

Otvárame nové možnosti trhu a prispôsobujeme sa aktuálnej situácii. Chceme byť bližšie ľudom, a preto sme odštartovali spoluprácu s MALL.SK a nový e-shop pre koncových zákazníkov. Na mnambox.sk prinášame kvalitné dobroty bližšie ľudom. mňamBOX sú balíčky dobrôt nakombinované z tých najobľúbenejších a najtrendovejších chuťoviek.

O nás

AKORD distribučná s.r.o. patrí medzi popredných slovenských distribútorov sladkostí, žuvačiek, nápojov a iných pochutín už od roku 1997.

Nie sme iba veľkoobchod cukroviniek, ale aj priamy dodávateľ a distribútor cukroviniek pre nezávislých maloobchodných prevádzok, potravín a čerpacích staníc.  Venujeme sa predaju produktov vysokej kvality od tých najznámejších značiek zo Slovenska, Českej republiky, Talianska, Belgicka, Veľkej Británie, USA a ďalších.

Sme rodinná firma, pochádzajúca z Banskej Bystrice, pôsobíme ale na celom území Slovenska. Máme celkom 3 pobočky a nájdete nás v Banskej Bystrici, kde máme aj sídlo, Trnave a Prešove. Celková plocha takmer 3000m2 skladového priestoru nám dovoľuje mať viac než 1000 položiek skladom, pripravených k okamžitému odberu. Vďaka našim obchodným zástupcom a distribučným kanálom máme dosah po celom Slovensku.

Ponúkame vám kvalitný tovar, za nízke ceny a samozrejmosťou je rýchly dovoz tovaru až k vám. Úspešne spolupracujeme s poprednými slovenskými ale aj svetovými výrobcami a distribútormi cukroviniek a ich kompletným sortimentom vzhľadom na sezónnosť predaja. Distribuujeme napríklad značky od výrobcov Ferrero, Mars, Storck, Haribo, Nestlé, Sedita, Perfetti Van Melle, Lindt, Red Bull, Tekmar a mnoho ďalších. Všetky produkty si môžete u nás objednať aj online.

Napíšte nám na info@harmoniachuti.sk alebo sa zaregistrujte v našom e-shope a radi vám pripravíme ponuku podľa vašich požiadaviek.