Prejsť na obsah

Jesenné novinky

Dobrý deň,   

Pravidelne rozširujeme našu ponuku o nové produkty, ktoré majú za cieľ zaujať a potešiť koncových zákazníkov. S príchodom chladnejšieho počasia prinášame na trh množstvo nových výrobkov, ktoré sú nielen jedinečné a chutné, ale stanú sa aj hitom u Vašich zákazníkov.    Tentokrát Vám prinášame hneď niekoľko exkluzívnych noviniek. Ponúkame Vám nie len stále značky zo zahraničia v novej produktovej línií ale aj úplne nové jedinečné produkt na Slovensku, ktoré nájdete len u nás vo výhradnej distribúcií.   Taktiež si pre nás tento rok Ferrero pripravilo nové príchute známych obľúbených produktov, ktoré majú už pevné postavenie na trhu.   Viac informácií nájdete nižšie.

Čokoládová pizza

Sme hrdí na to, že vám môžeme ako jediný na Slovensku predstaviť výnimočný produkt na európskom trhu – čokoládovú pizzu, ktorá je vyrábaná s láskou a precíznosťou z tej najlepšej belgickej čokolády. Táto luxusná pochúťka získala zlatú medailu na prestížnej výstave Interfood & Drink 2022, kde bola ocenená ako výrobok vynikajúcej kvality a inovácie.   

Čokoládová pizza sa vyrába z belgickej čokolády prvotriednej kvality „couverture “ v Bulharsku. To zaručuje nielen bohatú a plnú chuť, ale aj dokonalú štruktúru. V produktoch nie je použitý palmový olej, žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani umelé príchute. Spoločnosť BERNARD dbá na prirodzenú a autentickú chuť čokolády.   Čokoládová pizze je nielen sladkou pochúťkou pre chuťové bunky, ale aj malým darčekom, ktorý prináša radosť. Doprajte svojim zákazníkom to najlepšie s exkluzívnou pizzou z najkvalitnejšej belgickej čokolády v troch krásnych baleniach.

Nové príchute Merci Lovelies

Merci Lovelie sú lahodne plnené čokoládové bonbóny v troch sofistikovaných zmesiach – ideálne na vychutnávanie s blízkymi. Opäť Vám prinášame tieto dezerty aj v bielej čokoláde.  

Biele: Špeciálne chvíle potešenia so štyrmi lahodnými príchuťami pokrytými najjemnejšou bielou čokoládou merci : Biela mandľa – Cappuccino krém – Stracciatella – Biely krém
Krémové: Jemný výber s náplňami rozplývajúcimi sa v ústach pre fajnšmekrov v štyroch lahodných príchutiach : Pralinka – Cappuccino krém – Nugát  – Pralinka v tmavej čokoláde.  

Predstavte svojim zákazníkom Merci Lovelies v nových príchutiach a dejte im možnosť ochutnať túto lahôdku, ktorá im rozjasní deň.

Kinder Schoko Bons Biele 200g

Jemné kúsky lieskových orieškov, lahodný mliečny krém a jemná mliečna čokoláda tvoria neporovnateľnú chuť Kinder SchokoBons, ktoré už určite poznáte.   Teraz však prichádzajú aj v bielej čokoláde a ešte väčšom balení. Ideálne na zdieľanie ešte zábavnejších chvíľ s rodinou alebo priateľmi. Kinder Schoko-Bons White, je taký neodolateľný: s bielou čokoládovou polevou, krémovým mliečnym stredom a chrumkavými lieskovými orieškami. 

Tic Tac Cherry Sour

Pozrite sa na novú limitovanú jesennú edíciu Tic Tac Cherry Sour. Je v ňom niečo sladké a kyslé zároveň.   

Spotrebitelia môžu objaviť aj inú príchuť ako najobľúbenejšiiu sviežu mätu. Príchuť kyslej višne prináša pre zákazníkov ďalšiu príležitosť siahnuť po Tic Tac. Pretože Tic Tac je pre každého!  

Nenechajte si ujsť novú limitovanú edíciu vo veľkosti 18g a 100g.