Prejsť na obsah

Septembrové novinky v sortimente

Dobrý deň, 

september a chladnejšie počasie už tradične prinášajú späť obľúbený široký sortiment Ferrero praliniek, ako sú Rocher, Mon Cheri či Pocket Coffee.


Navyše si Ferrero pre nás pripravila niekoľko noviniek:

  • Tabuľkové čokolády Rocher a Raffaelo, ktoré ste u nás mohli nakupovať už viac ako rok.
  • Giotto v novom balení, vhodný pre impulzívne nákupy

Stále u nás nájdete mnoho produktov od Ferrera zo zahraničia a stále pre Vás hľadáme ďalšie. Čoskoro môžete u nás opäť nájsť jedinečné novinky.


Ferrero pralinky sú späť

Ferrero pralinky sú späť v tradičných veľkostiach. Prehľad všetkých príchutí a balení nájdete na obrázku nižšie alebo priamo v našom novom objednávkovom systéme💻! Rovno ho aj pri objednávke vyskúšajte, je rýchlejší a jednoduchší. 


Giotto T2 43g

Giotto sú krémové guľôčky plnené krémovou orieškovou náplňou obalené lieskovými orieškami a môžete ich už poznať vo väčšom balení. Teraz dostupné aj v novom balení 43g.

Celkom desať lahodných GiOTTO, vhodne zabalených v dvoch tyčinkách, čaká na správnu príležitosť vychutnať si ich – ideálne na to, aby ste si ich vzali so sebou na cesty alebo na malú prestávku ku kávičke.


Tabuľkové čokolády 90g

Čokolády sú inšpirované ikonickými a obľúbenými bonbónmi Ferrero Rocher. Sú vyrobené len zo starostlivo vybraných ingrediencií: chrumkavé kúsky lieskových orieškov, lahodná čokoláda a vynikajúce krémové náplne. Preskúmajte rôzne čokolády z mliečnej, tmavej a bielej čokolády a vyberte si svoje obľúbené príchute. 

Prémiové tabuľkové čokolády od Ferrera s extra tenkou čokoládovou škrupinou a kúskami orieškov a krémovou orieškovou náplňou.