Prejsť na obsah

Prvé novinky roku 2024

Dobrý deň,  Pravidelne rozširujeme našu ponuku o nové produkty, ktoré majú za cieľ zaujať a potešiť Vás a Vašich koncových zákazníkov.

Opäť Vám prinášame niekoľko noviniek. Ponúkame stále značky v nových príchutiach ale aj novinky zo zahraničia.

Viac informácií nájdete nižšie.

Prázdny riadok

 


Prázdny riadok

 

Banány v čokoláde v bielej čokoláde

Prázdny riadok

 

Predstavujeme Vám nový biely variant obľúbených Banánov v čokoláde, ktorý zaručene osloví všetkých milovníkov želé. Banány v čokoláde sú už teraz druhou najpredávanejšou čokoládovou tyčinkou na trhu. Štúdie tiež ukazujú, že biele varianty sú vnímané ako ľahšie a jemnejšie, čo ich robí obľúbenými predovšetkým u mladších spotrebiteľov. S očakávaným nárastom penetrácie a s podporou silnej marketingovej kampane, veríme, že nový biely variant Banánov v čokoláde Vám prinesie nielen nárast predaja, ale aj nový zážitok pre všetkých milovníkov sladkostí. Veríme, že biele Banány v čokoláde sa stanú ďalším hitom, ako už je vo zvyku u bielych variant produktov.

Prázdny riadok

 


Super extra kyslé cukríky

Prázdny riadok

 

Rovnako by sme chceli upriamiť vašu pozornosť na našu ďalšiu novinku – SOUR MADNESS. Extra kyslé cukríky sa stali vyhľadávanými produktami medzi deťmi, ktoré si užívajú výraznú a osviežujúcu chuť. Sour Madness prichádza v dvoch príchutiach, ktoré sú zaručene neodolateľné. Táto skvelá alternatíva pre milovníkov kyslých pochúťok sa stáva hitom našej ponuky. Vynikajúca kombinácia chutí, vizuálna príťažlivosť balenia a dostupná cena robia z týchto cukríkov ideálnu novinku v sortimente.

Prázdny riadok

 


Nové zábavné Chupa Chups žuvačky

Prázdny riadok

 

Chupa Chups Magic Cubes sú unikátne detské žuvačky. V krabičke sa nachádza 41ks žuvačiek s povrchom z práškového cukru v príchuti tutti frutti vo výrazných farbách – červenej, modrej a žltej. Okrem samotnej chuťovej a vizuálnej rozmanitosti prinášajú Chupa Chups Magic Cubes aj zábavu vo forme interaktívnej hry. Skúste zmiešať farby týchto žuvačiek a vytvorte svoju vlastnú farebnú kombináciu. Následne vytvorte bublinu a pozorujte magický efekt, ktorý sa odohráva pred vašimi očami. Chupa Chups Magic Cubes nielenže potešia chuťové poháriky, ale aj zaručujú zábavu a dobrodružstvo. Zážitok zo žuvania sa tak stáva nielen sladkým, ale aj interaktívnym a magickým dobrodružstvom pre všetky vekové skupiny.