Prejsť na obsah

Novinky of slovenských influencerov nájdete u nás!

Dobrý deň,

v auguste sme si pre Vás pripravili hneď dve novinky od slovenských celebrít sociálnych sietí, hviezd z Instagramu. Predstavujeme Vám proteínové tyčinky od obľúbeného rapera Separa a zemiakové chipsy od Zuzany Plačkovej. Dosah oboch influencerov je viac ako 1 milión zákazníkov, ktorí tieto produkty v prevádzkach vyhľadávajú.

Úspešné proteínové tyčinky v spolupráci s raperom Separom

Proteínová tyčinka EXTREM vznikla v spolupráci s najznámejším slovenským raperom Separom. Má až 20% bielkovín, je obohatená o kolagén, má úžasnú chuť a je vyrobená na Slovensku. Vynikajúco sa predáva už niekoľko mesiacov. Teraz k tyčinke pribudol aj nový produkt: Košíčky z bielej čokolády plnené arašidovou náplňou s proteínom.

Hviezda instagramu Queen Plačková má svoje nové zemiakové chipsy

Queen Chips by Plačková sú kvalitné solené zemiakové lupienky vyrobené z kvalitných zemiakov na Slovensku. Slovenská instagramová hviezda Zuzana Plačková na trh uviedla chutné chipsy bez konzervačných látok, s obsahom vitamínu E, s obsahom horčíka a v ideálnom balení 70g. Vaši zákazníci si ich zamilujú. Čoskoro budú pridané aj slané tyčinky a chrumky.
Queen Chips by Plačková tu!