Prejsť na obsah

Novembrové novinky

Dobrý deň, 

Pravidelne rozširujeme našu ponuku o nové produkty, ktoré majú za cieľ zaujať a potešiť Vás a Vašich koncových zákazníkov.

Opäť Vám prinášame niekoľko noviniek. Ponúkame stále značky zo zahraničia v novej produktovej línií a nových príchutiach.

Viac informácií nájdete nižšie.

Prázdny riadok

 


Prázdny riadok

 

Novinka od KINDER

Prázdny riadok

 

S radosťou vám prinášame najnovší prírastok do našej ponuky – Kinder DUO! Tento výrobok je dokonalou kombináciou obľúbených chutí, ktoré vaši zákazníci ocenia.

Kinder DUO je kombinácia mliečnej a bielej KINDER čokolády s lahodnou sušienkou. 

Kinder DUO je zabalená v praktickej krabičke a je skvelá na zdieľanie s rodinou, priateľmi alebo kolegami – pretože zdieľané potešenie je dvakrát tak chutné!

Predstavte svojim zákazníkom nový zážitok z Kinder DUO a obohaťte svoju ponuku o tento neodolateľný produkt!

Prázdny riadok

 


Prázdny riadok

 

Obľúbené produkty opäť na sklade

Prázdny riadok

 

Po neočakávanom dlhšom výpadku produktov Ferrero na európskom trhu sú opäť dostupné stálice v našom sortimente. Kinder Cards T2 a Nutella Biscuits T3 sú malé rýchle sladké snacky do ruky pod značkou, ktorú zákazníci určite dôverne poznajú. Tieto produkty nájdete na slovenskom trhu bežne vo väčších baleniach, vhodných na zdieľanie. V AKORD-e Vám ich prinášame aj v menšom impulzívnom balení. 

Prázdny riadok

 


Prázdny riadok

 

Cukríky Gommy´s v nových príchutiach

Prázdny riadok

 

Predstavujeme Vám aj rozširujúci sa sortiment cukríkov od výrobcu Gommy´s Factory priamo zo Španielska. Hoci už ponúkame 5 obľúbených druhov, ktoré si naši zákazníci obľúbili, máme pre vás ďalšie zaujímavé novinky!

Každá nová príchuť je v zábavnom a vtipnom balení, ktoré osloví všetky vekové skupiny. Spoločnosť Gommy´s Factory nikdy neprestane prekvapovať svojimi kreatívnymi kombináciami chutí a jedinečnými obalmi. Vaši zákazníci budú nadšení, keď objavia tieto nové druhy cukríkov v našom sortimente, a to nielen pre ich jedinečné chute, ale aj pre ich zábavný dizajn.

Dodajte svojmu sortimentu nový nádych radosti a pozvite svojich zákazníkov na cestu do sveta sladkej zábavy s gumovými cukríkmi Gommy´s Factory.

Prázdny riadok