Prejsť na obsah

Júnové novinky v sortimente

Dobrý deň, 
pripravili sme pre Vás rozšírenie nášho už stabilného slaného sortimentu čipsov, nachos, tyčiniek, orieškov o slané krekry v rôznych príchutiach od českej spoločnosti VEST s dlhoročnou tradíciou. Tieto produkty sú pre zákazníkov známe a obľúbené.
 

Makovky a iné slané krekry

Vest je česká rodinná firma, ktorá pečie trvanlivé slané pečivo už od roku 1996. A najobľúbenejším produktom od Vestu sú pochopiteľne, do zlatista pečené, makové krekry Makovky!


Pivečka 80g 

Či už si vychutnávate svoj obľúbený zlatistý mok v krčme alebo doma na gauči, chrumknite si k nemu tieto špeciálne praclíčky! Pivečká sú solené praclíky v originálnom tvare pivných pohárov, ktoré určite potešia nejedného pivára

Nescafe BARISTA STYLE 250ml

Obľúbené ľadové kávy od spoločnosti Nestlé majú nové obaly, zloženie a pridanú novú príchuť. Zákazníci v lete mieria k chladničke hľadať osvieženie, tak im ponúknite možnosť siahnuť po plechovke NESCAFÉ Barista Style v štyroch príchutiach: Americano, Cappucino, Late a Late Caramel.
NESCAFÉ Barista Style Americano je odteraz úplne bez mlieka, tiež je ako jediné v zálohovanej plechovke
– Novinkou je NESCAFÉ Barista Style Latte Caramel, ktorá v sebe prináša krémovú chuť kvalitnej kávy, mlieka a jemnej sladkosti s nádychom karamelu